1399/12/12 سه شنبه

021-66499539     021-66497944

 
 
 

شرکت بهین افزار با بیش از ده سال سابقه در انجام پروژه های مختلف، مفتخر است که امروز با کادری کاملا تخصصی و به روز ، آماده همکاری در زمینه های مرتبط با فن اوری اطلاعات  می باشد.

 

 

 

 

 

 

اين سامانه ها با تكيه بر فن اوري RFID و كارت هاي هوشمند قادر به استفاده در مراكز مختلف ضنعتي و اداري بوده و طيف وسيعي از كاربردها را مورد پوشش قرار مي دهند . در اين سامانه ها به ازاي اجزايي كه در محيط عملياتي مربوطه داراي اهميت است (براي مثال كانتينتر در بندر هاي تخليه و بارگيري) شناسه ها (tag)  هايي با شماره هايي يكتا در نظر گرفته مي شود و با استفاده از دستگاه هايي كه قادر به شناسايي خودكار اين شناسه ها در يكي بعد مسافتي مشخص هستند ، قابليت تشخيص خودكار اجزاي مربوطه را فراهم مي سازند . اين گونه از سامانه ها كاربردهاي بسيار متنوعي داشته و طيف زيادي از موارد را مورد پوشش قرار مي دهد . از جمله كاربردهاي پياد ه ساز ي شده  توسط اين شركت مي توان موارد زير را نام برد :

 

  • شناسايي دانش اموزان در مدارس و دانشگاه ها به وسيله توليد كارت هاي چندمنظوره به ازاي انها كه قابل استفاده براي ورود و خروج ، حضورو و غياب ، خريد از بوفه و كتابخانه و ... است .
  • شناسايي مشتريان مراجعه كننده به يك مركز كه تعدد كاربرد دارند مانند مشتريان يك شهر بازي كه در اول مي توانند كارت خود را شارژ نموده و  به دفعات به ازاي دستگاه هاي مختلف مورد استفاده قرار دهند .
  • شناسايي بيماران در سامانه هاي مديريت كلينيك ، مجتمع هاي پزشكان و مطب ها به منظور نگهداري اطلاعات بيماران ، تبادل اطلاعات مابين مراكز مختلف و دكترهاي مختلف
  • شناسايي كالاها در خط توليد و روند حركتي مربوطه براي پايش و كنترل بيشتر
  • شناسايي دام هاي داراي اهميت مانند گاو ، شتر ،‌شترمرغ ، اسب به منظور مديريت و پايش عملكرد و وضعيت انها
  • شناسايي خودرو ها و وسايل متحرك جهت مديريت و پايش
  • ...
 

نمونه هایی از وب سایت های تهیه شده

 
     
         
     

 

 

 

تعدادی از مشتریان:

 

پژوهشگاه نیرو واحد گشت ایران ایر تور توانیر فدراسیون تنیس روی میز  وزارت کشور فروشگاه های شهروند بنیاد مستضعفان شرکت واحد سازمان راهداری اتحادیه تاکسیرانی

 

 
 
 
اطلاعات تماس

 

آدرس:

تهران، خیابان 16 آذر، پلاک 54، طبقه چهارم، واحد 7

تلفن:

66499574 - 66499579

سامانه مشتریان
شناسه:
گذرواژه: