1400/10/30 پنجشنبه

021-88631926

 
 
 

شرکت بهین افزار با بیش از ده سال سابقه در انجام پروژه های مختلف، مفتخر است که امروز با کادری کاملا تخصصی و به روز ، آماده همکاری در زمینه های مرتبط با فن اوری اطلاعات  می باشد.

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

با توجه به بعد فیزیکی بسیاری از کسب و کارها و نیاز به ثبت و گزارش گیری از اطلاعات در ابعاد  فیزیکی و در فواصل دور و نیاز مبرم سامانه های اطلاعاتی به اینگونه داده ها استفاده از کامپیوترهای دستی (Hand Held) و تلفن های همراه به منظور ثبت و ضبط و تبادل داده ها از بدو تولید سامانه های شرکت مورد توجه بوده است. در واقع ثبت اطلاعات توسط این دستگاه ها و تبادل داده ای انها با سامانه جامع اعم از برخط یا خارج از خط (Offline) می تواند انعطاف و قابلیت های زیادی را به سامانه های اطلاعاتی ارایه نماید. در این راستا راهکارها و رویکردهای این شرکت در ارایه سامانه های اطلاعاتی مبتنی بر تلفن همراه از اوایل پیدایش کاربردهای نرم افزاری این صنعت مورد توجه بوده و مورد پیاده سازی قرار گرفته است. در این مسیر به ازای تلفن های همراه اکثر قابلیت مورد لزوم انها اعم از ارتباطات، ذخیره سازی ، تبادل اطلاعات و موارد جانبی مورد لزوم مورد تجربه و پیاده سازی قرار گرفته و در راهکارهای پیشنهادی به مشتریان استفاده شده است.  در عین حال استفاده از کامپیوترهای دستی نیز با توجه به قابلیت ها و استفاده های زیادی که می توانند داشته باشند، بسیار مورد تاکید بوده و حتی در بعضی از موارد امکاناتی در هسته سامانه جامع نیز به ازای انها در نظر گرفته شده است (برای مثال بازبینی اموال به ازای جمعداری اموال به کمک رادیوشناسه و این دستگاه ها). در عین حال رزومه کاری شرکت نمونه ای از کاربردها ، مزایا و تنوع استفاده  از این دستگاه های محصول فن اوری امروزین را مشخص می سازد.

 

نمونه هایی از وب سایت های تهیه شده

 
     
         
     

 

 

 

تعدادی از مشتریان:

 

پژوهشگاه نیرو واحد گشت ایران ایر تور توانیر فدراسیون تنیس روی میز  وزارت کشور فروشگاه های شهروند بنیاد مستضعفان شرکت واحد سازمان راهداری اتحادیه تاکسیرانی

 

 
 
 
اطلاعات تماس

 

آدرس:

تهران، امیرآباد شمالی ، نبش دوم ، ساختمان 1839 طبقه 6 ، واحد 49

تلفن:88631926

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

سامانه مشتریان
شناسه:
گذرواژه: