1400/10/30 پنجشنبه

021-88631926

 
 
 

شرکت بهین افزار با بیش از ده سال سابقه در انجام پروژه های مختلف، مفتخر است که امروز با کادری کاملا تخصصی و به روز ، آماده همکاری در زمینه های مرتبط با فن اوری اطلاعات  می باشد.

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

   همسو با پیشرفت های صنعت و تجارت در عرصه بین المللی، نیاز به طرح های جامع اتوماسیون صنعتی و اداری بیش از هر زمان دیگری مشهود شده است. در واقع سازمان ها و شرکت در صورتی که خود را همراه با  فن اوری روز دنیا ننمایند گریز و گزیری جز خارج شدن از چرخه رقابت موجود را ندارند. با توجه به اهمیت این موضوع شرکت بهین افزار از سال 1383 به منظور پیاده سازی تخصصی سامانه های جامع سازمانی ، اتوماسیون اداری و صنعتی و ارایه راهکارهای خاص منظوره به ازای شرکت ها و سازمان های مختلف تاسيس شده و موفق شد در سال 1384 سامانه جامع خود با عنوان تجاری کارا رابه بازار عرضه نماید . در سال 1387 اين شركت  با تکیه بر توانایی ها و امکانات خود تصمیم به توسعه توانایی های خود در زمینه تولید سامانه های هوشمند تلفیقی با استفاده از فن آوری های سخت افزاری ، مخابراتی و نرم افزاری گرفته و  تولید سامانه های خاص منظوره بسته به رشته فعالیت مشتريان را مورد توجه قرار داد . در حال حاضر نسل دوم سامانه نرم افزاری جامع این شرکت با نام تجاری ایساتیس با معماری مبتنی بر خدمت (SOA) و بر پايه هستان شناسي سازماني  با رويكرد سامانه هاي مديريت منابع سازماني (ERP) به بازار ارایه شده است و امکانات آن با تکیه کامل بر گردش کارهای سازمانی و با امکانات تلفیقی سخت افزاری و مخابراتی به شدت توسعه یافته است. تجربیات  گذشته شرکت حاکی از استقبال مشتریان، سازمان ها و شرکت های مختلف بوده و رزومه کاری شرکت نیز موید آن می باشد.

 

نمونه هایی از وب سایت های تهیه شده

 
     
         
     

 

 

 

تعدادی از مشتریان:

 

پژوهشگاه نیرو واحد گشت ایران ایر تور توانیر فدراسیون تنیس روی میز  وزارت کشور فروشگاه های شهروند بنیاد مستضعفان شرکت واحد سازمان راهداری اتحادیه تاکسیرانی

 

 
 
 
اطلاعات تماس

 

آدرس:

تهران، امیرآباد شمالی ، نبش دوم ، ساختمان 1839 طبقه 6 ، واحد 49

تلفن:88631926

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

سامانه مشتریان
شناسه:
گذرواژه: