1400/10/30 پنجشنبه

021-88631926

 
 
 

شرکت بهین افزار با بیش از ده سال سابقه در انجام پروژه های مختلف، مفتخر است که امروز با کادری کاملا تخصصی و به روز ، آماده همکاری در زمینه های مرتبط با فن اوری اطلاعات  می باشد.

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

محصولات شركت به سه دسته زير تقسيم مي شود :

۱ - عمومي : اين سامانه ها شامل فرايندها و عمليات مرسوم در شركت ها و موسسات  بوده و به طور معمول مورد نياز تمام انها مي باشد . مانند سامانه حسابداري كه به ازاي هر بنگاه اقتصادي مورد نياز است .

۲ - اختصاصي : اين سامانه ها به ازاي تمام شركت ها و موسسات  كاربرد ندارند و بسته به مورد ممكن است در بعضي از انها كاربرد داشته باشند . براي مثال سامانه مديريت ناوگان كه به ازاي شركت هايي كه ناوگان وسايل متحرك دارند و قصد مديريت انها را دارند مورد استفاده قرار مي گيرد .

۳ - خاص رشته فعاليت : اين سامانه هاي جامع با رويكرد برنامه ريزي منابع سازماني (ERP) قصد ارايه يك راه حل كامل و مبتني بر نرم افزار ، سخت افزار و مخابرات به ازاي رشته فعاليت هاي مختلف موجود در تجارت و صنعت را دارد و به ازاي يك رشته فعاليت خاص يك طرح كلان و كامل و كاملا" اختصاصي ارايه شده و تمام مسايل مرتبط با آن رشته فعاليت را در خود جاي داده است  . براي مثال سامانه مجتمع اموزشي اين شركت علاوه بر داشتن تمام سامانه هاي عمومي مورد نياز يك مجتمع اموزشي اعم از حسابداري ،‌اموال ، انبار ، دريافت پرداخت ، حقوق و دستمزد ، قرارداد و مكاتبات و دبيرخانه كه خاص اين گونه مجتمع ها  طراحي شده است در عين حال سامانه هاي خاص منظوره اين رشته فعاليت از قبيل اموزش ، ثبت نام ، كتابخانه و بوفه دانش اموزي را نيز در خود جاي داده است .

 

نمونه هایی از وب سایت های تهیه شده

 
     
         
     

 

 

 

تعدادی از مشتریان:

 

پژوهشگاه نیرو واحد گشت ایران ایر تور توانیر فدراسیون تنیس روی میز  وزارت کشور فروشگاه های شهروند بنیاد مستضعفان شرکت واحد سازمان راهداری اتحادیه تاکسیرانی

 

 
 
 
اطلاعات تماس

 

آدرس:

تهران، امیرآباد شمالی ، نبش دوم ، ساختمان 1839 طبقه 6 ، واحد 49

تلفن:88631926

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

سامانه مشتریان
شناسه:
گذرواژه: